Αυτό είναι ένα προεπιλεγμένο πρότυπο ιστοσελίδας, το οποίο μπορείτε να τροποποιήσετε.

Εισάγετε όλες τις δραστηριότητες του σχολείου σας, επιλέγοντας την κατάλληλη θεματική ενότητα από το μενού αριστερά.

Το σχολείο μας επισκέφτηκε το Πανεπιστήμιο Αθηνών και συγκεκριμένα το Τμήμα .........., στα πλαίσια του προγράμματος "Τα παιδιά πάνε Πανεπιστήμιο".

Εορταστική εκδήλωση για την επέτειο του Πολυτεχνείου.

Στον αύλιο χώρο της σχολικής μας μονάδας, πραγματοποιήθηκε εκδήλωση για τον εορτασμό της επετείου του Πολυτεχνείου.

Οι μαθητές με δική τους πρωτοβουλία σχεδίασαν και οργάνωσαν την εκδήλωση η οποία περιλάμβανε θεατρικό απόσπασμα, απαγγελίες, ποιήματα και τραγούδια.

Το σχολείο μας πραγματοποίησε εκπαιδευτική εκδρομή στην Αθήνα, με επισκέψεις στο Μουσείο της Ακρόπολης και τον ιερό βράχο της Ακρόπολης.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

• Ορισμός Σημαιοφόρου και παραστατών
  • Παράδοση της σημαίας από τον διευθυντή
  • Απονομή αριστείων και βραβείων προόδου στους μαθητές που αρίστευσαν ή πρώτευσαν αντίστοιχα